Sultanof

Asyün Halı Sultanof Serisi 1332A BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2155C KEMİK, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2167E PEMBE-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2167E MAVİ-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2310A MAVİ-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2310A VİZON-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2310B PEMBE-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2311A MAVİ-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Sultanof Serisi 2311A PEMBE-BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Uzun vadede modası değişmeyecek, her mekana uum sağlıyacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1,5 Milyon point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.