Patchwork

Asyün Halı Patchwork Serisi 2199C Bej Multi, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 0919B-LİGHT-PİNK, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi PATCWORK-0919C-CREAM, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 2168B-DARK-BLU-E, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 2168B-DARK-GREEN-BEİGE, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 2168-C-BEİGE, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 2200C-MULTİ, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 2211A-DARK-GREEN, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.
Asyün Halı Patchwork Serisi 2168B-DARK-BEİGE, Multi renk karışımıyla her ortama ve her zevkden alıcıya keyif verecek bir koleksiyon. Mutfaklar için inanılmaz bir çözüm hem ince dokulu hem de kaymama özelliğine sahip. %100 Yün görünümlü PP iplikle son teknoloji tezgahlarda dokunmuştur. Tabanı özel üretim pamuk atkı ile dokunmuştur. ince atkı ipliği sayesinde kaygan zeminlerde kaymama özelliği halıya verilmiştir.