Eliş

Asyün Halı Eliş Serisi 2192B Gül Beyaz, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 2298B Gül Beyaz, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş 2299A Beyaz, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş serisi 4603 Mavi, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 4621 KEMİK, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 4622 Kemik, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 4623 Bej, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 4624 Bej, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 6030F çökme bej, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 6031F COKME BEİGE, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 6034E Cream, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 6037E çökme bej, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..
Asyün Halı Eliş Serisi 6047E Cream, Saçaklı yapısıyla bir el dokuma görüntüsü sunduğu için ismini eliş olarak almıştır. Halının dokusu ve ince yapısı kullanıcılarına bir el dokumanın tüm özelliklerini zerafet içinde sunuyor. Yün tuşeli %100 parlak akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir.780.000 point sıklığında ince pamuk atkıyla üretilmiştir..