Damask

Asyün Halı Damask Serisi B527B L.Blue White, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B527B L Lila White, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B542A BONE, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B542A L BLUE, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B542A L LİLA, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B542A L BROWN, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B543A BONE, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B546A LiLA BONE, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B547A BONE, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi B909A BONE, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.
Asyün Halı Damask Serisi BEYAZ, Natürel ve soft renklerin halının dokusuna kattığı zariflik her yönüyle hissediliyor. Tarihteki kakma süsleme sanatının halıya uyarlanması ile mekanlara bir değer katacaktır. Yün tuşeli özel akrilik iplikle son teknoloji makinalarda üretilmiştir. 1.500.000 point sıklığında pamuk atkı çözgüsüyle dokunmuştur.